Coursing

Videa z Janova

Doblin podává hezký výkon, všimněte si závěrečného pozování pro kamery !

A Fannynka, když běžel jiný pes tak sledovala, vypadalo to, že by jako i šla,ale jakmile jsme jí postavili na start, tak už bylo vidět, že pohled míří někam v širá luka. Celou trať dala na tři pokusy, mysleli jsme, že se nechytí,ale ona se za čas vždycky vrátila ke střapci a když viděla lehké cuknutí tak se jakoby na chvilku chytila. Takže ve finále doběhla až do cíle, s lehkými přestávkami.

Videa z coursingu pod Kunětickou horou.

 

 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

 

 
 

 

Ještě opožděně přidávám dvě krásné fotky, které nám místní brněnští fotografové pořídili. Krása

 

Obrazek

Obrazek

Třetí krásné odpoledne ztrávené s coursingem. Tentokráte v Brně. Sluníčko peklo, psů bylo mraky, trať byla docela dlouhá. Doblin neměl náladu na běhání, první běh dal docela i v tempu,ale chyběl konečný zákus, druhý běh po změně směru střapce odbíhal a vůbec se mu nechtělo zrychlovat. Nakonec s ním Petr běžel celou trať a motivoval ho k výkonu, párkrát střapcem zašustil, párkrát ho nechal zakousnout a pak rychle do cíle. V cíli byl lehký zákus a bye bye. Co bychom chtěli po pakopsovi, když sme ho den předem zničili na garden party. No neva, příště budeme chytřejší. Videa bohužel nejsou, selhala technika.

Ovšem mimo oficiální běhy si náš Doblínek společně se smečkou Killers Hole uspořádal běh za živým zajíčkem a to teda bylo na co koukat. Zákus tedy nikdo neměl,ale jinak to byla moc hezká podívaná, kde nechyběla rychlost ani nadšení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druhé krásné odpoledne ztrávené s Coursingem. První běhy sme absolvovali v CHrudiny o vánocích, druhý na sjezdovce v Přívratě. Zde můžete zhodnotit, jak na tom pakopes je. Myslím, že se nemusíme stydět a doufám, že to Doblinkovi vydrží. Vždyť je to skoro to samé, jako jeho oblíbené lovení zajíčků.